SecKit Override (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам
