SecKit Override (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग
