SecKit Override (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг
