SecKit Override (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: Inherit
ta: மரபுரிமம்
