SecKit Override (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Save
te: భద్రపరచు
