SecKit Override (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ
