SecKit Override (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Save
bn: সংরক্ষণ
