SecKit Override (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Path
ka: გზა
