SecKit Override (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Path
mr: रस्ता
