SecKit Override (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Save
pt: Salvar

en: Path
pt: Caminho

en: Security
pt: Segurança

en: Overrides
pt: Substitui

en: Inherit
pt: Herdar

en: Path pattern
pt: Padrão de caminho
