SecKit Override (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Actions
pt: Ações

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Save
pt: Guardar

en: Path
pt: Caminho

en: Security
pt: Segurança

en: Inherit
pt: Herdar
