SecKit Override (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Inherit
ro: Moștenește
