SecKit Override (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања
