SecKit Override (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Path
ta: பா​தை
