SecKit Override (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Save
tr: Kaydet

en: Path
tr: Yol

en: Security
tr: Güvenlik

en: Inherit
tr: Miras
