SecKit Override (7.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad
