SecKit Override (7.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Actions
de: Aktionen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: Save
de: Speichern

en: Path
de: Pfad

en: Security
de: Sicherheit

en: Overrides
de: Überschreiben

en: Inherit
de: Vererben

en: Path pattern
de: Pfadmuster
