SecKit Override (7.x-1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ
