SecKit Override (7.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Path
hi: मार्ग

en: Security
hi: सुरक्षा
