SecKit Override (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja
