SecKit Override (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Save
hu: Mentés

en: Path
hu: Útvonal

en: Security
hu: Biztonság

en: Overrides
hu: Felülírja

en: Inherit
hu: Öröklés

en: Path pattern
hu: Útvonalminta
