SecKit Override (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի
