SecKit Override (7.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол
