SecKit Override (7.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း
