SecKit Override (7.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Security
nl: Beveiliging

en: Overrides
nl: Overschrijvingen

en: Inherit
nl: Overnemen

en: Path pattern
nl: Pad-patroon
