SecKit Override (7.x-1.0-rc3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Inherit
ar: مشتق
