SecKit Override (7.x-1.0-rc3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път
