SecKit Override (7.x-1.0-rc3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo
