SecKit Override (7.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Save
fi: Tallenna

en: Path
fi: Polku

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Overrides
fi: Merkkijonojen ylikirjoitus

en: Inherit
fi: Peri
