SecKit Override (7.x-1.0-rc3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Save
is: Vista

en: Path
is: Slóð
