SecKit Override (7.x-1.0-rc3) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Save
it: Salva

en: Path
it: Percorso

en: Security
it: Sicurezza

en: Overrides
it: Forzature

en: Inherit
it: Eredita
