SecKit Override (7.x-1.0-rc3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ
