SecKit Override (7.x-1.0-rc3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Security
lv: Drošība

en: Inherit
lv: Mantot
