SecKit Override (7.x-1.0-rc3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti
