SecKit Override (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: Overrides
oc: Supplante

en: Inherit
oc: Ereitar
