SecKit Override (7.x-1.0-rc3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Path
ps: يونلور
