SecKit Override (7.x-1.0-rc3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot
