SecKit Override (7.x-1.0-rc3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ
