SecKit Override (7.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: Security
uk: Безпека

en: Overrides
uk: Перевизначити

en: Inherit
uk: Успадковувати

en: Path pattern
uk: Шаблон шляху
