SecKit Override (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja
