SecKit Override (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Save
cy: Cadw

en: Path
cy: Llwybr

en: Inherit
cy: Etifeddu
