SecKit Override (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Save
es: Guardar

en: Path
es: Ruta

en: Security
es: Seguridad

en: Overrides
es: Sobreescrituras

en: Inherit
es: Heredar

en: Path pattern
es: Patrón de ruta
