SecKit Override (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Inherit
et: Päri
