SecKit Override (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Save
fr: Enregistrer

en: Path
fr: Chemin

en: Security
fr: Sécurité

en: Overrides
fr: Supplante

en: Inherit
fr: Hériter

en: Path pattern
fr: Motif de chemin
