SecKit Override (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Security
gl: Seguranza

en: Inherit
gl: Herdar
