SecKit Override (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Save
ja: 保存

en: Path
ja: パス

en: Security
ja: セキュリティー

en: Overrides
ja: 上書き

en: Inherit
ja: 継承
