SecKit Override (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Overrides
pl: Unieważnienia

en: Inherit
pl: Dziedzicz
