SecKit Override (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Overrides
sk: Nahradenia

en: Inherit
sk: Zdediť
