SecKit Override (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن
