SecKit Override (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Overrides
vi: Ghi đè
